Ogłoszenie o naborze kandydatów na lekarzy – przewodniczących składów orzekających w Powiatowym Zespole ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Świeciu.

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Świeciu  informuje, że zatrudni na umowę zlecenia lekarzy – przewodniczących składów orzekających o specjalizacji:
1. Neurolog,
2. Internista,
3. Reumatolog ,
4. Specjalista Medycyny Rodzinnej,
5. Specjalista Rehabilitacji Ruchowej,

Wymagania:
– wykształcenie wyższe medyczne,
– prawo wykonywania zawodu lekarza,
– co najmniej I stopień specjalizacji,

Wymogi kwalifikacyjne jakie powinien spełniać lekarz określa §21 ust.1 pkt. 3 rozporządzenia Ministra Gospodarki,  Pracy i Polityki Społecznej z dnia 15 lipca 2003r. w sprawie orzekania o niepełnosprawności  i  stopniu niepełnosprawności  (Dz. U. z 2015r.poz. 1110 tekst jednolity ze zm.).

Zadania lekarza w Zespole:
1. Weryfikacja złożonej dokumentacji medycznej w zakresie kompletności oraz konieczności jej uzupełnienia o niezbędne wyniki badań diagnostycznych oraz inne dokumenty związane ze stanem zdrowia osoby zainteresowanej mogące mieć wpływ na ustalenie stopnia niepełnosprawności.
2. Udział w posiedzeniach składów orzekających zespołu, przeprowadzenie badania lekarskiego, wywiadu i wypełnienie na tej podstawie oceny stanu zdrowia.
3. Wydawanie na podstawie obowiązujących przepisów :
– orzeczeń o stopniu niepełnosprawności.

Szczegółowych informacji udziela Przewodnicząca  Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności Pani Katarzyna Bączyńska tel. 52 568 32 30,
e-mail katarzyna[dot]b[at]csw[dot]pl.

Informacje

Rejestr zmian